FULL KAPSAMLI ‘BEREKET TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI’ İMZALANDI...

Taka-Der ile Bereket Sigorta arasında 'Bereket Tamamlayıcı Sağlık Sigortası' anlaşması imzalanmıştır. Bu kapsamda kurum çalışanlarımız, eş ve çocukları (bebekler ve 29 yaşına kadar çocuklar) Bereket Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından yıllık 725 TL.' ye yararlanacaklardır. Ödemeler peşin veya 6 taksit olarak tahsil edilecektir.  Bereket Tamamlayıcı Sigortaya katılım sağlamak isteyenler için internet üzerinden 25.11.2020  tarihine kadar  devam edecektir. (Başvuru formuna ulaşmak için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz. )  

Başvuru Linki:

https://www.bereket.com.tr/urunler/takader-grup-tamamlayici-saglik

Çalışanlarımız başvuru formunu doldurduktan sonra 25.11.2020 tarihinden itibaren Bereket Sigorta 444 27 58 numaralı Çağrı Merkezinden aranacak olup başvurunun bir kez de sesli onayı alınacaktır. Onay alınırken poliçe priminin tahsil edileceği kredi kartı bilgisi alınacaktır. 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına dahil olan üyelerimiz SenCard mobil uygulamasını indirebilir ve/veya https://www.sencard.com.tr/dijital-websen internet adresi üzerinden TCKN ve cep telefonu ile poliçe ve poliçenize özel anlaşmalı sağlık kuruluşları bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bereket Sigorta sunacağı hizmeti SenCard üyelik programı ile sağladığından anlaşmalı sağlık kurumlarında hizmet aldığınızda provizyon sırasında SenCard üyesi olduğunuzu belirtmeniz önem taşımaktadır.

Gruba özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına ilişkin detaylı bilgiler ekte yer almakta olup dikkat edilmesi gereken diğer hususlar aşağıda yer almaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından faydalanmak için;

·         Gidilen sağlık kuruluşunun ve doktorun mutlaka SGK ile anlaşması olması,

·         Poliçe başlama tarihinden önceki rahatsızlıklar kapsam dışıdır,

·         Yatarak tedavilerde 3 aylık bekleme süresinin doldurulması,

 Acıbadem Medikal Hizmet Ağı

https://www.sencard.com.tr/medikal-hizmet-agi

Başvuru Linki:

https://www.bereket.com.tr/urunler/takader-grup-tamamlayici-saglik

Detaylı Bilgi için aşağıda paylaşılan Dosyayı indirip İnceleyebilirsiniz...

Anlaşmalı Hastaneler için linkten Dosyayı indiirip İnceleyebilirsiniz...