'KURUMSAL HAT GEÇİŞ’ İşlemlerine Başladık

'KURUMSAL HAT GEÇİŞ’ İşlemlerine Başladık...

 

Sayın TKGM PERSONELİ;

TURKCELL’le yaptığımız anlaşma kapsamında ‘KURUMSAL HAT GEÇİŞ’  işlemlerine başlamış bulunuyoruz.

Aşağıda paketlerini ve ücretlerini paylaştığımız  BİLGİLENDİRME NOTUNU DİKKATLİCE  incelerseniz mevcut BİREYSEL TURKCELL tarifelerinden çok daha ucuza fiyat aldığımızı göreceksiniz. Üstelik bu fiyatlar 2 (iki) sene boyunca geçerli olacaktır. Siz bireysel olarak TURKCELL ile 1 yıldan fazla taahüt yapma şansına sahip olamayabilirsiniz. Dolayısıyla bu fiyatlar derneğimize özel olarak verilmiş fiyatlardır. Yani Bu hatta sahip olan arkadaşlarımız 2.yılda TURKCELL kalitesiyle avantaj sağlayacaklardır. Ayrıca Kurumsal hattı alanlar kendi aralarında bedava konuşacaklardır. Öte yandan bu fiyatların üstüne Devletin herkesten aldığı vergiler (toplam12,28TL.) 12 taksit olarak eklenecektir. 2. Yılda sadece TGM KULLANIM Vergisi (2,85 TL.) eklenecektir. Ve faturalarda ikinci yıl 10.TL. ye yakın bir düşme olacaktır. Bunlara ek olarak TKGM ye ait kendi içimizde konuşmak üzere Whatsapp tarzı şu an kullanılmakta olan BİP uygulaması geliştirilerek kullanımımıza sunulacaktır. Ayrıca zaman içinde TURKCELL ile farklı uygulamalar üzerinde çalışılıp siz kullanıcılara sunulması planlanmaktadır.

Doldurmanız gereken sözleşmeler burada paylaşılmıştır. BİLGİLENDİRME NOTUNU DİKKATLİCE OKUYUNUZ. OKU TAKİP EDEREK SİZE UYGUN OLAN YÖNTEMİ SEÇİNİZ. DAHA SONRA ‘TURKCELL KURUMSAL - DEVİR  BEYAN FORMU’ İLE ‘TAKA-DER TAAHÜTNAME’ Yİ ISLAK İMZALAYARAK, KİMLİĞİNİZİN RENKLİ OLARAK ÖNLÜ ARKALI FOTOKOPİSİNİ ÇEKEREK ZARFLAYINIZ VE BİLGİLENDİRME NOTUNDA YAZAN ADRESE (ARAS KARGO) KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDERİNİZ. EVRAKLARINIZ BİZE ULAŞTIKTAN SONRA ÜÇ İŞ GÜNÜ İÇİNDE HATTINIZ AKTİF HALE GELECEKTİR.

NOT: TURKCELL BİREYSEL HAT kullanan arkadaşlarımızın kullandıkları hat üzerinde CİHAZ veya AKSESUAR TAAHÜTÜ OLMADIĞI müddetçe 'TURKCELL BİREYSEL HAT KULLANAN  PERSONELİMİZ KURUMSAL HATTA GEÇERLERKEN CAYMA BEDELİ SAKLI OLACAK ŞEKİLDE DEVİR YAPILACAKTIR. (YANİ GEÇİŞ  DOLAYISIYLA HERHANGİ BİR ÜCRET FATURAYA  YANSITILMAYACAKTIR)’.

HER TÜRLÜ SORUNUZ  İÇİN;  TAKADER İLETİŞİM YETKİLİSİ

                                   FATMA TINKILIÇ    (0538) 845 21 34

                                                                   (0850) 302 21 93 / 103

 

BİLGİLENDİRME NOTU