TAKA DER ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI KURULUŞUNA RENKLİ KUTLAMA...

TAKA DER ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI KURULUŞUNA RENKLİ KUTLAMA...
Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği Ankara Şube Başkanlığı kuruluşunu Başkentte düzenlediği özel bir geceyle taçlandırdı.
Çok sayıda Tapu ve Kadastro Çalışanın aileleriyle katıldığı yemekli gecede, Tapu ve Kadastro Ankara Bölge Müdürü Mürsel Necmi Akkoca, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Özgür Yılmaz, Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demir ve Taka Der Ankara Şube Başkanı Ali Tanık ile Taka Der Yönetim Kurulu Üyeleri de hazır bulundu.
Tapu ve Kadastro Ankara Bölge Müdürü Akkoca konuşmasında, Taka Der’in birleştirici yönüne vurgu yaptı. Akkoca “ Taka Der sosyal ve ekonomik statü ayrımı yapmadan, makam mevki farkı, ideoloji farkı gözetmeden kurum çalışanlarını aynı çatıda buluşturmayı başararak önemli bir işe imza atmıştır. Başkan Emre Demir ve ekibini kutluyorum.” İfadesini kullandı.
Kısa adı Taka Der olan Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demir de, Taka Der’in sadece günden güne artan üye sayısıyla değil aynı zamanda icraatlarıyla da ne kadar doğru ve önemli bir yapı olduğunu kanıtladığına vurgu yaptı.
Demir “ son olarak dernek bünyemizde üyelerimizi ve sosyal ve ekonomik yönden ileri götürecek dayanışma ve yardımlaşma sandığını kurduk. Ayrıca yine üyelerimizin ile Tapu ve Kadastro Çalışanlarının iletişim gücünü arttırmak için Turkcell ile çok özel bir anlaşma imzaladık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Taka Der üyeleri şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra teveccühlerinin karşılığını fazlasıyla alacaktır” diye konuştu.
Aftad Halk Dansları Topluğu da geceye özel bir gösteri ile renk kattı.
Programın sonunda söz sahneye ve sanatçılara bırakıldı. Çok sayıda personel ve yakını söylenen türküler eşliğinde halay çekti, gönüllerince dans etme fırsatı yakaladı.