TAKA-DER İSTANBUL ŞUBE BAŞKANLIĞI KURULUŞUNA RENKLİ KUTLAMA…

Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği İstanbul Şube Başkanlığı kuruluşunu kalabalık bir davetli gurubuyla kutladı.

Çok sayıda Tapu ve Kadastro Çalışanın aileleriyle katıldığı yemekli gecede, TKGM Başmüfettişi Sedat CEYLAN, İstanbul Tapu ve Kadastro Bölge Müdür Yardımcısı  Abdülkadir TÜRK, Hukuk ve Denetim Şube Müdürü Recep GÖKNAR, Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü Gonca EYÜPOĞLU, Beylikdüzü Tapu Müdürü İbrahim ERSOY, Gaziosmanpaşa Tapu Müdürü İsmail UZUN, Bağcılar Tapu Müdürü İrfan AYAKTAŞ, Fatih Tapu Müdürü Hilmi KISAGİL, Büyükçekmece Tapu Müdürü Ekrem ÇALIŞKAN, Esenyurt Tapu Müdürü Orhan ÇALIK, Küçükçekmece Tapu Müdürü Önder UYSAL, Tekirdağ Tapu Müdürü Erkan GÜNDOĞAN, Emekli Tapu Müdürlerimizden Hayrettin TEKİN, Muzaffer UYSAL, Kerim YALIN ile Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri ve TAKA-DER Ankara Şube Başkanı Ali Tanık hazır bulundu. Ayrıca Metin YEŞİL’de açılışımıza çelenk göndererek iyi dileklerini belirtmiştir.

TAKA-DER İstanbul Şube Başkanı Nergiz CANDEMİR’in açılış konuşmalarıyla başlayan davetimiz Tapu ve Kadastro İstanbul Bölge Müdür Yardımcısı Türk ‘ün konuşması ile devam etmiş olup Türk konuşmasında, TAKA-DER’in büyük bir boşluğu doldurarak , sosyal ve ekonomik statü ayrımı yapmadan, makam mevki farkı, ideoloji farkı gözetmeden kurum çalışanlarını aynı çatıda buluşturmayı başardığını belirtmiştir.

TKGM Başmüfettişi Ceylan ise Derneğin çalışmalarını yakından takip ettiğini çok güzel işlere imza attığını ve her zaman yanında olduğunu belirtmiştir.

Kısa adı TAKA-DER olan Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Demir de, TAKA-DER ’in sadece günden güne artan üye sayısıyla değil aynı zamanda icraatlarıyla da ne kadar doğru ve önemli bir yapı olduğunu kanıtladığına vurgu yaptı.

Demir “ son olarak dernek bünyemizde üyelerimizi ve sosyal ve ekonomik yönden ileri götürecek dayanışma ve yardımlaşma sandığını kurduk. Ayrıca yine üyelerimizin ile Tapu ve Kadastro Çalışanlarının iletişim gücünü arttırmak için Turkcell ile çok özel bir anlaşma imzaladık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. TAKA-DER üyeleri şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra teveccühlerinin karşılığını fazlasıyla alacaktır” diye konuştu.

BEYDANS halk dansları topluluğu  Zeybek gösterisi ile geceye özel bir renk katmışlardır.

Katılan tüm konuklarımıza ve özellikle Beylikdüzü Tapu Müdürü İbrahim ERSOY’a bu organizasyonda bize gösterdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz.