TAPU VE KADASTRO PERSONELİNE SAĞLIK TARAMASI.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürü Mehmet Zeki Adlı, çalışma hayatının en önemli unsurunun tıpkı günlük hayatta olduğu gibi sağlık olduğunu ve sağlıksız hiçbir insanın verimli çalışamayacağını belirtti.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde personele ücretsiz göz taraması ve ölçümü ile göz tansiyonu ölçümü, renkli ağız içi-dışı fotoğraflama ve diş muayenesi ile cilt taraması yapıldı.

Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği (Taka-Der) ile Dünyagöz, DentaPros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile Lokman Hekim Hastaneleri arasında imzalanan protokol kapsamında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler Müdürlüğü Bekleme Salonundaki ücretsiz taramaya Genel Müdür Mehmet Zeki Adlı, Genel Müdür Yardımcıları Ömer Sinan Bayçelebi ve Sinan Fidan ile Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Nihat Erdoğan’ın yanı sıra çok sayıda personel katıldı.

(Not: Taka – Der’den yapılan açıklamada pilot olarak başlanan sağlık taraması uygulamasına, yakın zamanda Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinde devam edileceği ifade edildi.)

https://www.tkgm.gov.tr/…/tapu-ve-kadastro-personeline-sagl…